Taśma ze stali nierdzewnej 430

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Grupa branżowa wyposażona w najbardziej zaawansowane walcownie, pionowe jasne linie do wyżarzania, linie do odtłuszczania, precyzyjne krajarki, linie do cięcia i linie do prostowania zgięć. Jesteśmy w stanie wyprodukować metal o wysokiej precyzji o minimalnej grubości 0,05 mm i minimalnej szerokości 2,0 mm. Cieszymy się ze specjalnie zaprojektowanego i zaawansowanego sprzętu, który oferuje specjalne potrzeby naszym klientom.


Standard: AISI, ASTM, DIN, EN, GB i JIS


Materiały:

400 serii: 409, 409L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440C;


Specyfikacja:

1. Grubość: 0,05 mm ~ 5 mm

2. Szerokość: 2,0 mm ~ 1500 mm


Uszczelka:

ID cewki: 150 mm - 610 mm

OD cewki: 300 mm - 1200 mm


Podanie:

1. Części samochodowe:

a) Telefon komórkowy Obudowa zewnętrzna) Przełącznik tarczy c) Elementy trawiące d) Części tłoczone elektronicznie e) Części pistoletu elektronowego f) Rurka ochronna kabla światłowodowego.

2. Części samochodowe:

a) Uszczelka cylindra b) Pierścień rozprężny tłoka c) Korek końcowy filtra automatycznego. d) Listwa dekoracyjna.

3. Sprzęt kuchenny:

a) Naczynia kuchenne ze stali nierdzewnej.

4. Przemysł tekstylny i lekki:

a) Wał maszyny tkackiej b) Stroik do maszyny tkackiej.

5. Wyroby medyczne:

a) Ostrze chirurgiczne b) Igła chirurgiczna c) Stenty cewnika do pracy.

6. Dekoracja konstrukcji:

a) Winda b) Ogrzewanie podłogowe c) Inne dekoracje.

7. Lotnictwo:

a) Łącznik turbiny lotniczej b) Membrana ze stali nierdzewnej c) Precyzyjna kapsułka ze stali nierdzewnej.


Produkcja:

Walcowana na gorąco taśma ze stali nierdzewnej jest półproduktem uzyskiwanym z walcowania na gorąco płyt lub kęsów i jest wytwarzana do przerobu przez walcowanie na zimno.


Taśma ze stali nierdzewnej walcowana na zimno jest wytwarzana z taśmy walcowanej na gorąco, wyżarzanej i marynowanej przez walcowanie na zimno na polerowanych rolkach. W zależności od pożądanej grubości walcowanie na zimno wymaga różnej liczby przejść przez młyn w celu uzyskania niezbędnej redukcji i zapewnienia pożądanych właściwości powierzchni i właściwości mechanicznych. Tylko trzy walcowane (niepolerowane) wykończenia (nr 1, nr 2 i jasne wyżarzone) i jedno polerowane wykończenie (polerowane) są zwykle dostarczane na taśmie ze stali nierdzewnej.


Dzięki szerokiemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej Beall Industry Group jest jednym z wiodących producentów i dostawców taśm ze stali nierdzewnej 440c. Do Twojej dyspozycji mamy setki wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy, że uzyskasz u nas konkurencyjną cenę taśmy ze stali nierdzewnej 440c.


Zapytanie