Duplex 2205 Stalowy pręt okrągły

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Duplex 2205 Stalowy pręt okrągły

Stal nierdzewna 2205 o wysokiej wytrzymałości, dobrej udarności i dobrej ogólnej i lokalnej odporności na korozję naprężeniową.

Nadaje się do architektury architektonicznej, budowlanej, chemicznej, transportu, dużych pojemników chemicznych, gazu ziemnego i ropy naftowej, przemysłu papierniczego, urządzeń do kontroli zanieczyszczenia środowiska itp.

Duplex Stainless Steel Bar

Bar ze stali nierdzewnej duplex

Stainless Steel Round Bar

Pręt okrągły ze stali nierdzewnej

Duplex 2205 Round Bar

Duplex 2205 Okrągły drążek

Duplex Stainless Steel Bar Suppliers

Duplex Dostawcy prętów ze stali nierdzewnej


Wprowadzenie:

Dwustronna stalowa belka druciana duplex 2205 to nasze ulubione produkty. Beall Industry Group współpracuje z Toyotą, niemieckim przemysłem motoryzacyjnym, szeroko na stalowej belce duplex. Można osiągnąć tolerancję 0,05 mm!

Beall Industry Group specjalizuje się w produkcji prętów stalowych Duplex o wysokiej jakości! Pasek dostarczony przez Beall Industry Group cieszy się dobrą opinią na rynku międzynarodowym. Zapraszamy do złożenia zamówienia próbnego w celu sprawdzenia naszej jakości.

Opis produktu:

Tolerancja H9, H10, H11 lub jako wymaganie
Zakres zastosowania Stalowy pręt dupleksowy zwykle stosowany w silnikach, budownictwie, medycynie, żywności, papierach, maszynach, pralce, chemikaliach, pojemnikach na żywność i innych gałęziach przemysłu. środowisko wody morskiej, produkty petrochemiczne, nawozy sztuczne, rafinacja ropy naftowej, lekki / spożywczy, papier do produkcji masy papierniczej i papieru do wytwarzania papieru, energetyczny i ochrony środowiska.
Rynek Główny Z częstych klientów korzystamy
Europa: Niemcy, Holandia, Rosja, Finlandia, Czechy, Ukraina, Włochy, Hiszpania, Polska
Bliski Wschód: Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, SA, Irak, Katar, Isreal, Jordania, Bahrajn, Kuwejt
Ameryka Południowa: Brazylia, Chile, Peru, Wenezuela, Urugwaj, Argentyna

Afryka: Egipt, RPA, Nigeria

Ameryka Środkowa i Północna: Meksyk, USA, Kanada, Kostaryka
Azja Południowo-Wschodnia i Pacyfik: Japonia, Korea Południowa, Singapur, Tajlandia, Indonezja, Australia

Skład chemiczny:

%

do

Mn

P

S

Si

Min

Max

0,03

2

0,03

0,02

1

%

Ni

Cr

Mo

N

Min

4.5

21

2.5

0,08

Max

6.5

23

3.5

0,2


Stal nierdzewna Bar application.png

Nasz Commitent:

Obiecuj najlepszą jakość, konkurencyjną cenę i profesjonalną obsługę.

1. Bezpłatna próbka jest dostępna.

2. Certyfikat badania wytrzymałości jest dostarczany wraz z wysyłką.

3. Kontrola strony trzeciej jest akceptowana.


O nas:

Beall Industry Group Co., Limited jest wiodącym producentem i dostawcą materiałów ze stali nierdzewnej, duplexu i superstopu z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu szerokiej gamy użytkowników końcowych z różnych dziedzin.Beall Industry Group wkroczyło na rynek stali nierdzewnej od wczesnych lat 1990. Wraz z rozwojem 20 lat, Beall Industry Group obejmuje obecnie powierzchnię lądowania 520 000 kwadratowych i zatrudnia 500 pracowników.

Beall Industry Group ma obecnie 2 zakłady produkcyjne w prowincji Jiangsu i prowincji Zhejiang, jedno biuro handlowe w Szanghaju. Teraz Beall Industry Group obejmuje 4 linie do wytopu, w tym 2 zestawy 12 ton pieca AOD do napełniania, 1 zestaw 15 ton pieca do oddawania AOD i 1 zestaw 18 ton pieca do oddawania AOD; 1 ciągła stalowa maszyna do odlewania; 5 zestawów zimnych walcarek, 3 zestawy pozbawionego tlenu, jasnego pieca do wyżarzania, 1 zestaw 20-kanałowych pieców do obróbki cieplnej; od 4 do 20-calowych maszyn do ciągnienia na zimno i innych zaawansowanych urządzeń.

Producenci prętów ze stali nierdzewnej

Producenci prętów ze stali nierdzewnej

201706131324465302370.jpg201706131324599383359.jpg


Stainless Steel Bar CustomerFabryka prętów ze stali nierdzewnej

Od momentu utworzenia naszego międzynarodowego biura sprzedaży w Szanghaju, profesjonalny międzynarodowy zespół sprzedaży Beall pracuje pilnie nad zaspokojeniem rosnącego zapotrzebowania na światowy rynek. Dzięki bliskiej współpracy między naszą doświadczoną fabryką a profesjonalnym międzynarodowym zespołem sprzedaży, Beall obiecuje klientom niezawodną jakość, na czas. dostawa, profesjonalna obsługa przed i po sprzedaży. Firma Ball robi wszystko, aby pomóc klientom w obniżeniu kosztów, zwiększeniu konkurencyjności, osiągnięciu zysków.


Pakiet:

1. pleciony worek 2. drewniane pudełko

Wszystkie nasze produkty są pakowane, przechowywane, transportowane zgodnie z przepisami międzynarodowymi.

Pręty są owinięte tkaną torbą, aby zapobiec uszkodzeniom. Etykiety identyfikacyjne są oznaczane zgodnie ze standardową specyfikacją lub instrukcjami klienta.

Specjalne opakowanie jest dostępne zgodnie z wymaganiami klienta.

Ply drewniane pudełko są dostępne dla szczególnej ochrony.

Inne rodzaje opakowań mogą być oferowane na życzenie.

Sainltess-Steel-Bar-packing.jpg


Jesteśmy chińskim producentem i dystrybutorem stalowej prętów stalowych 2205. Nasze produkty są promowane. Jeśli jesteś w przemyśle chemicznym, przemyśle maszynowym, przemyśle medycznym itp., Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub ceny, lub chciałbyś przetestować próbkę, prosimy o kontakt z nami.

Tel .: + 86-21-60530355
Faks: + 86-21-51385305
Email: sales@beallindustry.com


Zapytanie