Beall Industry Group Co., Limited jest wiodącym producentem i dostawcą stali nierdzewnej duplex i super nickle stopu materiałów z 20 lat doświadczenia w dostarczaniu do różnego rodzaju użytkowników końcowych z różnych dziedzin. Beall Industry Group zwiększyła się w dziedzinie stali nierdzewnej od wcześniejszych lat 1990. Z 20 lat rozwoju Beall Industry Group teraz obejmuje łącznie zeskoku 520,000 metrów kwadratowych i posiada 500 pracowników.

Beall Industry Group teraz mają 2 zakłady produkcyjne zlokalizować w prowincji Jiangsu i prowincji Zhejiang, jedno biuro sprzedaży w Shanghai.Now zakładach produkcyjnych Beall Industry Group obejmuje 4 linie produkcyjne wytapiania, w tym 2 zestawy 12 ton AOD refing pieca, 1 zestaw 15 ton AOD refing piec i 1 zestaw 18 ton AOD refing pieca; 1 ciągłego odlewania stali wałek maszyny; 5 zestawów maszyny do walcowania na zimno; 3 zestawy odtleniono jasne anneal pieca; 1 zestaw 20 ton obróbka cieplna pieców; 4 cala do 20 cali zimno rysunek maszyn i innych zaawansowanych urządzeń.

Od momentu powstania naszego międzynarodowego biura sprzedaży w Szanghaju Beall jest profesjonalny zespół sprzedaży międzynarodowej pracuje pilnie do zaspokojenia rosnącego popytu globalnego rynku. Z bliskiej współpracy między naszymi fabryka doświadczonych i profesjonalnych międzynarodowy zespół sprzedaży Beall obiecuje klienci niezawodna jakość, terminowość dostaw, profesjonalny serwis przed i po sprzedaży. Beall stara się pomóc klientom zaoszczędzić kosztów, zwiększenia konkurencyjności, zarobić.

Reputacja i Beall Industry Group ma zdobytej przez lata wiedzy ma umieścić go wśród liderów rynku dla powiązanych produktów na całym świecie!